Haberler

Ankara Seksiyonel Kapı

Teknolojik imkânlar her geçen gün çok daha fonksiyonel ürünlerle tanışmamıza neden oluyor. Ankara seksiyonel kapı satış ve uygulama konseptinde özellikle işletmelerin ihtiyaç duyduğu arayışlara optimum çözümler sunan firmamız bu alanda ortaya çıkan talepleri profesyonel…

Teknolojik imkânlar her geçen gün çok daha fonksiyonel ürünlerle tanışmamıza neden oluyor. Ankara seksiyonel kapı satış ve uygulama konseptinde özellikle işletmelerin ihtiyaç duyduğu arayışlara optimum çözümler sunan firmamız bu alanda ortaya çıkan talepleri profesyonel ölçülerde karşılamaktan büyük mutluluk duymaktadır. Dilerseniz öncelikle seksiyonel kapı nedir, daha çok nerelerde kullanılır? Bu gibi konularda sizleri aydınlatalım. Daha sonra bu özellikli kapı hakkındaki diğer detayları paylaşalım. Bilindiği gibi başta Alışveriş merkezleri(AVM) olmak üzere, Fabrikalar, Atölyeler ve büyük işletmelerin giriş&çıkış kapıları gerek personel gerekse, araç sirkülasyonuna uygun dizayn edilmek durumundadır.  İşte seksiyonel kapı bu tarz yerlerde çok daha verimli kullanılır ve işlerlik bakımından çok önemli avantajlar sağlar.

Seksiyonel Kapı Fiyatları Talep Edilen Modele Göre Belirleniyor

Birbirinden farklı sistemlerin bir arada uyum içerisinde çalıştığı seksiyonel kapı fiyatları talep edilen modelin fonksiyonları ve özelliklerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Ayrıca uygulama alanının büyüklüğü ve ebatları da fiyat üzerinde etkili olan başka bir faktördür. Dilerseniz bu noktada seksiyonel kapı uygulamalarında neler bulunur? Standart özelliklerini sizlere aktaralım.

  • Isı izolasyonunun sağlanabilmesi için akrilik pencere sistemi uygulanır
  • Yüksekliği 5500 mm ve 7500 mm toplam genişliği genişliğe kadar seksiyonel kapı imal edilebilmektedir
  • Sıcak daldırma yönteminin kullanıldığı galvanizli çelik
  • Poliüretan izolasyon tekniği ile üretilen özel kaburga formunda sandviç panel uygulaması
  • İnsan gücüyle açılıp kapanabilme özelliği
  • Ses ve toz yalıtımı için seksiyonlar arasında ve diğer bölümlerde PVC fitil uygulaması
  • Şiddetli rüzgârlara ve darbelere karşı maksimum düzeyde dayanıklılık arttırıcı çelik takviye levha kullanılmaktadır
  • Kapının çalışması sırasında herhangi bir cisimle temas etmesi durumunda otomatik olarak durmasını sağlayan güvenlik sistemleri (Pnomatik güvenlik sistemi)
  • Manuel olarak kontrolü sağlayan buton uzaktan kumanda ve manyetik alan algılayıcıları ile donatılmış kontrol mekanizmaları
  • Yaklaşan cismi belli bir mesafeden algılayan fotoselli emniyet sistemi

Gibi pek çok üstün özellikleri bir arada barındıran Ankara seksiyonel kapı içerisine aynı zamanda istenilen sayıda ve ebatta pencereler açılabilmektedir. Uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve tecrübesiyle Otomatik Kapı, Otomatik Panjur, Garaj Kapısı veya Fotoselli Kapı tarzında profesyonel satış ve montaj hizmetleri sunan firmamızı günün her saatinde hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Ankara seksiyonel kapı uygulamalarında profesyonel hizmetleriyle kuruluşumuzu seçtiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Esen kalınız efendim.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir