Haberler

Fotoselli Kapı

Otomatik kapı uygulamaları hepimizin malumudur. Üzerine doğru hareket eden cisme karşı duyarlı fotoselli kapı nedir? Veya nasıl bir işleyişi bulunuyor diye merak edenler için teknik özelliklerini sizler için sıralayalım. Öncelikle otomatik kapı, otomatik kepenk veya panjur uygulamalarında uzun yıllardır kaliteli montaj ve malzeme standartlarını koruyan ve kurumsal bir firma olarak hareket eden firmamızdan bu uygulamaları satın alabileceğinizi hemen hatırlatalım. Özellikle alışveriş merkezlerinde görmeye alışık olduğumuz fakat aslında kullanım alanı sınırsız olan bu özel sistemlere ulaşmak aslında çok kolay. Sizlere bir telefon mesafesindeki firmamızı aramanız; ayrıcalıklı hizmetlerimizden en uygun fiyatlarla yararlanmanız için yeterli olacaktır. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden fotoselli kapıların teknik özellikleri konusunda aydınlatalım

Fotoselli Kapı Aslında Otomatik Kapı Sisteminin Bir Özelliği

İşletmelere son derece modern bir görünüm kazandıran fotoselli kapılar aslında otomatik kapı uygulamasının birçok özelliğinden sadece bir tanesini ifade ediyor. İşletmelerden, standart bir bina girişine kadar geniş bir alanda rahatlıkla uygulanabilen bu kapılar elektromekanik sistemlerin bir araya gelmesinden oluşuyor. Kanatları her iki yöne doğru hareket edebilen modelleri daha çok tercih edilse de; uygulama alanında ihtiyaç olması durumunda tek bir yöne doğru açılır kapanır sistemlerimiz de mevcuttur. Dilerseniz otomatik kapı uygulamalarımız hangi özellikleri barındırıyor? Birlikte inceleyelim.

  • Fotoselli kapı son derece güvenli ve kullanışlıdır
  • Güçlü bir motoru olmasına rağmen bunun güvenlik amacıyla daha düşük dirençlerde kendini durdurması veya çalışmasını durdurması gibi özellikleri mevcuttur.
  • Ayarlamaya göre 2-3 metreden hareketi algılar ve açılıp-kapanır
  • Uzaktan kumanda edilebilir.
  • LDR ışığa karşı hassasiyetle nesneleri algılar (iç ve dış sensörler)
  • Manuel kontrol panosu mevcuttur
  • Elektrik kesintilerine karşı kısa süre çalışacak özelliklere sahiptir
  • Temizliği kolay sabit ve hareketli cam kanatları bulunur
  • Gürültü, toz ve ısı yalıtımı sağlar

Gibi daha birçok özelliği ile halen fotoselli kapı uygulamasına geçmediyseniz işletmenizi bu modern uygulamadan mahrum bırakmamanızı tavsiye ediyoruz.  Lütfen telefon numaralarımızdan konu ile ilgili detayları bizlerden talep etmekten çekinmeyiniz. Sizleri memnuniyetle cevaplamak ve tüm uygulamalarımız hakkında bilgilendirmekten büyük mutluluk duyarız. Oldukça makul fiyatları ile otomatik kapı uygulamaları bizlerden alınır. Esenlikler diliyoruz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir