Haberler

Kumandalı Kapı

Özellikle yoğun işletmelerin vazgeçilmezi kumandalı kapı sistemleri fonksiyonel bakımdan değerlendirildiğinde çalışma ortamına büyük kolaylıklar sağlıyor. Çok sayıda insanın veya aracın giriş&çıkış yaptığı yerlerde opsiyonel çözümleri getiren otomatik kapılar uzaktan kumanda edilerek çok daha pratik bir kullanım sağlıyor. ..

Özellikle yoğun işletmelerin vazgeçilmezi kumandalı kapı sistemleri fonksiyonel bakımdan değerlendirildiğinde çalışma ortamına büyük kolaylıklar sağlıyor. Çok sayıda insanın veya aracın giriş&çıkış yaptığı yerlerde opsiyonel çözümleri getiren otomatik kapılar uzaktan kumanda edilerek çok daha pratik bir kullanım sağlıyor. Tabi bunun nedeni bazı işletmelerde kapılar, kontrol noktalarına oldukça uzak mesafelerde bulunmasıdır. Kapının manuel açılması gerektiğinde oldukça zorlu bir süreç yaşanıyor ve gerek zaman kaybı gerekse iş gücü kaybına yol açıyor. Sonuç itibariyle bu nedenlerden dolayı tercih edilen kumandalı kapı sistemleri işletmeler açısından olmazsa olmazların başında geliyor. Bunun yanı sıra elektrik kesintilerine karşı redüktörlü motorların kullanıldığı otomatik kapılar istendiğinde manuel olarak kullanılabildiğinden enerji kesintisi veya arıza durumunda elle müdahaleye her zaman müsait yapıda tasarlandıklarından bu noktada bir sorun teşkil etmezler.

Kumandalı Kapı Sistemleri İşletmenin Yükünü Hafifletiyor

Tabii büyüklüğüne göre güçlü bir motor aksamı bulunan kumandalı kapı sistemleri birçok güvenlik Tedbiri ile donatılmıştır. Dolayısıyla kumandalı kapı sistemleri opsiyonel çözümleri tüketiciye sunması bakımından oldukça yoğun talep gören bir üründür. Peki, bu güvenlik önlemlerinde neler yer alıyor? Kısaca bunları aktaralım; otomatik kapı sistemlerinde Flâşör, Fotosel, Pnömatik emniyet sistemleri bulunur ve bunların her biri kapıların kullanım esnasında bir tehlike oluşturmasını engeller. Tüm bu uygulamaların kuşkusuz profesyonel bir mantıkla ele alınması gerekir ve bizleri tercih etmeniz durumunda kurulum &montaj kalitesi de dâhil olmak üzere %100 memnuniyet garantisi bizzat firma olarak bizler veriyoruz.

Ankara Otomatik Kapı Sistemlerinde Profesyonel Uygulama Kuruluşuyuz

Bütün bu üstün özellikleri işlevsel hale getirilebilmesi için yine bir takım ile özelliklere ihtiyaç bulunan otomatik kapı uygulamalarında başka bir önemli avantajda Ses, Isı (soğuk ve sıcak) ya da Toz gibi olumsuzluklardan işletmeyi izole etmesidir. Dolayısıyla uzaktan kumandalı otomatik kapılar belirli bir yalıtım sağlamak suretiyle işletmenin çalışma koşullarına pozitif anlamda katkıda bulunur. Bunun dışında, Ankara otomatik kapı sistemlerinde profesyonel uygulama kuruluşu olan firmamız ürünlerinde isteğe göre mevcut kapı içerisine personelin giriş çıkış yapabileceği büyüklükte bir kapı daha bulunabildiğini anti parantez belirtelim.  Otomatik kapıları fonksiyon bakımından zenginleştiren bu uygulama elbette sizlerden gelecek talep doğrultusunda hazırlanıyor. Lütfen çeşitli ödeme kolaylıkları ve uygun fiyatları ile başta kumandalı kapı olmak üzere Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur ya da Seksiyonel kapı gibi diğer uygulamalarımız hakkında sormak istediklerinizi web sayfamızda yer alan telefon numaralarımızdan bizlere aktarınız. Sizleri cevaplamaktan büyük mutluluk duyarız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir