Haberler

Otomatik Kapı Firmaları

Günümüzün modernitesi artık teknoloji ile uyumlu bir yaşamı zorunlu kılıyor. Bu çerçevede her türlü kurum veya işletme uygulamak üzere otomatik kapı firmaları arasında bir arayışı içerisindeyseniz? Firmamızı tercih ederek kurumsal hizmetlerimize ulaşmanız pekâlâ mümkündür.

Günümüzün modernitesi artık teknoloji ile uyumlu bir yaşamı zorunlu kılıyor. Bu çerçevede her türlü kurum veya işletme uygulamak üzere otomatik kapı firmaları arasında bir arayışı içerisindeyseniz? Firmamızı tercih ederek kurumsal hizmetlerimize ulaşmanız pekâlâ mümkündür. Elbette uygulamanın yapılacağı alan göz önünde bulundurularak hazırlanacak bir sistem bu noktada gerekli fizibilite çalışmasına ihtiyaç duymaktadır. Dolayısıyla önceliğimiz işletmenin ihtiyaçlarını karşılanabileceği bir sistem kurmaktır. Şimdi sizleri daha fazla bekletmeden otomatik kapı sistemlerimizde hangi özellikler bulunuyor? Birlikte inceleyelim.

Otomatik Kapı İç ve Dış Mekânlarda Kullanılmak Üzere Tasarlanıyor

Fizibilite çalışmasının ardından yapılan ölçüm ve tespitler otomatik kapı firmaları uygulama alanında hangi sistemin kullanılması gerektiğini ortaya çıkarıyor. Bu durumda iç veya dış mekânlarda farklı konseptler kullanılması gerekeceğinden, hangi sistemin kullanılacağını elbette siz tayin ediyorsunuz. Son derece kullanışlı olması bakımından, en fazla sağa ve sola aynı anda açılan kapılar tercih edilse de, tek yönlü hareket eden kapı seçenekleri de işletmenin dokusuna uygun olması durumunda pekâlâ seçilebilmektedir. Fotoselli kapı olarak bilinen bu sistem kendisine belirli bir mesafede yaklaşan objeyi hissederek açılma ve bu objenin etki alanından çıkması ile kapanma işlemini gerçekleştirir. Dilerseniz konunun daha iyi anlaşılması için otomatik kapı seçeneklerimizin teknik özelliklerini maddeler halinde sıralayalım.

Fotoselli Otomatik Kapı Birçok Güvenlik Tedbiri İçeriyor

Bina iç kısımlarında veya dış giriş kapısı olarak da kullanılabilen fotoselli  kapı güçlü fakat bir direnç ile karşılaşması durumunda kapanma fonksiyonuna son verecek şekilde tasarlanmıştır. Bu tasarımı sırasıyla Yönetim (Kontrol) Paneli, Motor, Yürütme Grubu ve Algılama sensörleri izler. Tabii sisteme uzaktan kumanda gibi farklı özelliklerde ilave edilebilir. Elektromekanik bir sistematik içerisinde gayet fonksiyonel şekilde çalışan bu kapılar aynı zamanda Toz, Isı ve Ses yalıtımı sağladıklarından işletmeye olumlu bir imaj kazandırırlar. Uzun yıllara dayalı mesleki tecrübesiyle otomatik kapı firmaları arasındaki saygın yerini sunduğu modern ve kaliteli hizmet anlayışına borçlu olduğunun bilincindeki firmamızı tercih eden saygıdeğer müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak her zaman birinci önceliğimiz olmuştur. Sayfamızda bulunan telefon numaralarını günün her saatinde arayabilirsiniz. Makul fiyatlar ve çeşitli ödeme kolaylıkları ile otomatik kapı sistemleri bizden alınır. En kısa zamanda bekliyoruz efendim.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir