Haberler

Seksiyonel Kapı Fiyatları

Otomatik kapılar içinde yer alan bir kapı çeşidi de seksiyonel kapılardır. Bu kapılar yapı olarak garaj kapılarına benzer. Fakat boyutlarının garaj kapılarına göre daha büyük olmalarından dolayı garaj kapılarından ayrılırlar. Boyutları daha büyük olduğundan dolayı seksiyonel kapı fiyatları da kapıdan kapıya farklılık göstermektedir. Bu kapıların özellikleri ve sağladığı faydaları da oldukça fazladır.

Neden bu kadar büyük kapılara ihtiyaç duyulduğu merak edilen bir konu haline gelmiştir. Bu kapılar daha çok büyük araçların giriş çıkış yaptıkları yerlerde tercih edilmektedir. Girip çıkan araçların büyük olması sebebiyle de kapıların büyük olması gerekmektedir. Fabrikaların depolarında gelip giden ürünlerin giriş çıkışının kolay olabilmesi için bu kapılardan yararlanılır. Buna ek olarak itfaiyelerin bulunduğu yerlerin kapılarının da büyük olması gerekmektedir. Kolay bir şekilde girip çıkabilmeleri için önemli olan büyük kapılar bu tip büyük araçlara kolaylık sağlamaktadır. Peki bu kadar büyük yapıda olan kapıların düşme riski de var mıdır? Elbette risk birçok alanda vardır. Fakat iyi bir şekilde montajı yapılmıs ve sağlam bir kapıda bu risk daha azdır. Bunlardan dolayı seksiyonel kapı fiyatları bakarken çok yüksek ya da düşük olması kalitesine göre değerlendirilmelidir. Daha düşük bir maliyetle elde edilen ama sağlamlığı konusunda sıkıntılar olan bir kapı daha sonrasında daha büyük maliyetler ortaya çıkarabilir.Oysaki maliyetinden ziyade yapısına, sağlamlığına dikkat etmek daha akıllıca bir yol olacaktır. Fiyatların belirlenmesinde nelerin göz önünde bulundurulduğuna bakalım.

Seksiyonel Kapı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

  • Kapının boyutları,
  • Kapının yapılacağı alan,
  • Kullanılan malzeme ve
  • Sağlamlığına göre fiyatlar belirlenir.

Daha çok endüstriyel alanda karşımıza çıkan seksiyonel kapılar, büyük araçların giriş çıkışlarını kolaylaştırırken yatay bir biçimde konumlandırılmış olmaları kapının düşme tehlikesini de akıllara getirmektedir. Bundan dolayı bu kapıların sağlam olması büyük kazaların önlenmesi için oldukça önemlidir. Sağlam olması, doğru bir montaj yapılmış olması da oldukça önemli olan seksiyonel kapı fiyatları da belirlenirken bu kriterler ön planda tutulmaktadır. Boyutları, kullanılan malzeme gibi unsurlara göre fiyatlar belirlenir. Otomatik kapı, otomatik kepenk vb. bir çok ürünlerde de hizmetinizdeyiz. Detaylı bilgi için lütfen hemen iletişime geçin.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir